MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 8983590
*
nr 898 3590
Karmstol
Sent 1800-tal, Mahogny
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 juni 2014
kl 19:21:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 18:20:55
1
600 kr
2/6 18:42:37
2
350 kr
2/6 18:47:11
3
700 kr
2/6 19:15:29
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar mahogny sekelskifte sent 1800-tal stol stolar trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59
-
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04
-
4171 Karmstolar
ett par, rokokostil, fast stoppad rygg och sits op..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:37
*
Karmstol
nr 898 3590
Karmstol
Sent 1800-tal, Mahogny
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 juni 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/6 18:20:55 | 1 | 600 kr |
2/6 18:42:37 | 2 | 350 kr |
2/6 18:47:11 | 3 | 700 kr |
2/6 19:15:29 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar mahogny sekelskifte sent 1800-tal stol stolar trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59 -
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04 -
4171 Karmstolar
ett par, rokokostil, fast stoppad rygg och sits op..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:37